News

Spotkanie w Chełmży

Serdecznie zapraszamy na wykład/dyskusję/rozmowę o naszej karawanie, feminizmie (i nie tylko) oraz pokaz dokumentalnego filmu produkcji tureckiej pt. “Hangar”, traktującego o Czarnych Protestach.

Spotkanie będzie świetną okazją, aby dowiedzieć się jak być efektywnie wrażliwą/ym i aktywną/ym społecznie, w jaki sposób uruchomić oddolny ruch/grupę i co to właściwie znaczy sieciowanie.

Startujemy w niedzielę 12 sierpnia, o godzinie 18:00, w klubie Cuma (ul. Bydgoska 7, Chełmża)

Link do wydarzenia

Do zobaczenia!

Spotkanie w Toruniu

W sobotę, 11 sierpnia, zapraszamy na wieczorne spotkanie informacyjno-networkingowe. Zaczynamy o 19:00 w Kulturhauz (ul. Poniatowskiego 5, Toruń), opowiemy trochę o projekcie samej Quaravany, porozmawiamy z lokalnymi działaczkami o tym, co dzieje się w mieście, wspólnie pomyślimy, jak możemy w przyszłości współpracować.

Około godziny 21:30 wyświetlimy film “Hangar”, niezależny dokument produkcji tureckiej o Czarnym Proteście i działaniach feministycznych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wieczór kończymy klasyczną imprezą w klubie Koniec Świata, jednak nie za długą, gdyż w niedzielę ruszamy karawaną do Chełmży na całodniowy piknik feministyczny.

Do zobaczenia!

Wrocław – Feministyczne Dni Akcji

We Wrocławiu wszystko już zaplanowane, wpadajcie w niedzielę 12 sierpnia na malowane transparentów i badajcie stronę Manify po pełną rozpiskę, tu tylko skrót!

Niedziela 12.08, od 16:00, Księgarnia Hiszpańska Wrocław La Librería Española de Wrocław – przygotowania do demonstracji i film niespodzianka!

Sobota 18.08, plac Wolności w Opolu – demonstracja „Nie jesteś sama” – przeciwko kryminalizacji pomocnictwa w aborcji.

Sobota 18.08, od 20:00 – Feministyczne party z Karawaną w naszej ulubionej knajpie Czuła jest noc

Niedziela 19.08 – Feministyczny piknik nad Odrą